Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Bijeenkomst voor broers en zussen

25 april @ 13:30 - 16:30

Wat als mijn ouders de zorg straks niet meer aankunnen? Waarom voel ik mij zo schuldig tegenover mijn broer/zus? Het lukt me niet om contact te krijgen met hem/haar. Ik wil gewoon broer/zus zijn, geen hulpverlener. Hoe breng ik mijn zorgen en twijfels naar mijn ouders onder woorden? 

Herken je hier iets in? Wil je horen hoe anderen daar mee omgaan, of wil je tips over de manier waarop je jouw natuurlijke rol als broer of zus weer zou kunnen oppakken? Meld je dan aan voor de bijeenkomst voor broers en zussen van mensen met ernstige psychiatrische problemen.

Praktische informatie: De eerstvolgende bijeenkomst vindt plaats op 25 april 2026 in het centrum van Utrecht. De bijeenkomst is bedoeld voor volwassen broers en zussen en wordt begeleid door twee ervaren Ypsilonvrijwilligers, zelf ook ’zus-van’. Voor Ypsilonleden is deelname gratis. Aan niet-leden wordt een bijdrage in de onkosten gevraagd van € 10,-.

Aanmelden via onze webshop.

Gegevens

Datum:
25 april
Tijd:
13:30 - 16:30
Evenement Categorieën:
,

Organisator

Ypsilon
E-mail
ypsilon@ypsilon.org
Bekijk de site van Organisator
ANBI logo